Субота, 3 Грудня, 2022
Головна Сторінка » Цікаві факти про Біткоін в 2020 році

Цікаві факти про Біткоін в 2020 році

за interesno
0 коментар

Більше 90% всіх фінансових фахівців вважали, що у біткоіна абсолютно немає перспектив. Коли віртуальна валюта з’явилася, всі були впевнені, що вона так само швидко зникне. Однак цього не сталося. Вже десятиліття біткоін продовжує існувати. Крім цього, криптовалюта постійно вдосконалюється. Все більше людей звертають свою увагу на цю віртуальну валюту. Існують навіть обмінники біткоінів, завдяки якому можна придбати свій перший біткоін.

А ви замислювалися про те, що дійсно відомо про цю криптовалюту? У даній статті ми докладніше поговоримо про цю валюту. Ви зможете дізнатися кілька дивовижних чинників, про які раніше навіть не підозрювали.

1) Сьогодні людина, яка створила найвідомішу криптовалюту, розшукується Агенством Національної безпеки США. Сьогодні для такого пошуку є багато сучасних людей, проте до цих пір цю людину знайти не вдалося, хоча ходять різні чутки. Деякі люди вважають, що Сатоши Накомото – це Шінічі Мочизуки, який є професором математики. Друга версія полягає в тому, що це Хел Фінні – людина, яка перша отримала біткоіни. Але є ще одна цікава версія, яка полягає в тому, що Сатоши вже давно знайшли, проте не поспішають про це говорити ЗМІ. Кожна з цих версій має місце бути.

2) У 2013 році престижний журнал Business Insider повідомив, що Накомото є найдивовижнішим людиною року. Ось тільки це не зовсім правильно, адже особистість цієї людини до цих пір не відома. Є ймовірність, що це не одна людина, а ціла група людей.

3) Є ще одна версія про те, хто такий Сатоши Накамото. Це може бути скороченням назв великих компаній: Самсунг, Тошиба, Накаміші і Моторола. Звучить правдоподібно? До речі кажучи, в 2015 році Сатоши навіть номінували на Нобелівську премію.

4) Спочатку в біткоіна було приблизно 14 тисяч рядків коду С ++. Але тепер це число серйозно зросло. Сьогодні там знаходиться приблизно 70-80 тисяч рядків. Кількість і далі продовжує зростати.

5) Близько 65% криптовалют досі брали участь в переказах, оплаті послуг або продукції. Зараз криптовалюти пішли на спад, проте багато людей впевнені, що прийде момент, коли віртуальна валюта знову злетить вгору і вони зможуть продати накопичені заощадження.

6) Існує обмеження по кількості монет, які можна добути. Всього можна добути 21 млн біткоїнів. Поки що люди змогли добути трохи більше половини. Чим більше люди видобувають криптовалюту, тим складніше стає даний процес. Кожні кілька років зменшує кількість криптовалюти, яка видобувається. Фахівці вважають, що остання віртуальна монета буде здобута тільки в 2140 році.

7) Навіть ФБР використовують біткоіни. У 2013 році вони продали 144 тисячі монет, заробивши на цьому 48 мільйонів доларів.

8) Приблизно кожні 10 хвилин з’являється новий блок.

9) При створенні біткоін-мережі використовується спеціальна структура шифрування під назвою SHA256.

10) Сьогодні навіть деякі університети стали приймати оплату у вигляді біткоїнів. Першим став приймати університет Нікосії на Кіпрі. Крім цього, навіть космічна компанія Virgin Galactic не нехтує використовувати цю віртуальну валюту. У 2017 році в Японії біткоїн навіть став легальним способом оплачувати продукти і послуги.

11) Одна біткоін-транзакція здатна поглинути в 3994 рази більше енергії, ніж транзакція по банківській карті.

12) Ще варто трохи розповісти про гаманці біткоіни. Якщо буде потрібно, то ви можете роздрукувати документ, в якому будуть написані всі ваші приватні та публічні ключі. Вони будуть мати вигляд QR-коду. Ви зможете просканувати його, коли захочете.

You may also like

Залишити коментар

Interesno Media Company

У світі існує багато таємниць та загадок. На сайті ми публікуємо тільки цікави факти та розкриваємо таємниці нашого світу! З INTERESNO – цікаво та можна засвоїти нові знання

Media Company – All Right Reserved. Designed and Developed by WebFaza